Typová instalace pro DŮM

ÚSTŘEDNA

Vyhodnocuje informace z detektorů nebo reaguje na požadavky uživatele. Na základě toho vykoná akci od předání informace o poplachu po ovládání zařízení nebo spotřebičů v domě.

KLÁVESNICE

Slouží ke snadnému ovládání systému pomocí segmentů a jejich principu semaforu. Od zajištění a odjištění až po ovládání zařízení nebo spotřebičů. V menu na displeji lze navíc spravovat uživatele v systému.

DRUHÁ KLÁVESNICE

Další klávesnicí v systému je možné ovládat jednotlivé části objektu. Můžete tak komfortně ovládat celý systém z více míst.

POHYBOVÝ DETEKTOR

Sleduje pohyb v místnosti až do 12m. Když je objekt zajištěn a zaznamená narušitele, spustí alarm. Detektor lze využít i jako senzor pro automatické zapínání světla. 

POHYBOVÝ DETEKTOR S KAMEROU

Vlastnosti jsou stejné jako u základního pohybového detektoru, ale navíc umí vyfotit prostor a snímek odeslat živateli. 

DETEKTOR POHYBU A TŘÍŠTĚNÍ SKLA

Nejen že střeží pohyb v místnosti, ale dokáže i rozpoznat zvuk rozbití skla. Vyvolá tak poplach dříve, než se zloděj dostane do objektu rozbitým oknem.

DETEKTOR OTEVŘENÍ

Hlídá okna a pokud dojde k otevření při zajištěném objektu, vyvolá poplach, Odstraší tak zloděje ještě předtím, než se dostane dovnitř.

KOUŘOVÝ DETEKTOR

Čidlo rozpozná kouř nebo zvýšenou teplotu a varuje vás ještě před tím, než požár vypukne. Detektory mají také zabudovanou sirénku pro lokální signalizaci.


ZÁPLAVOVÝ DETEKTOR

Rozpozná únik vody a upozorní vás ještě před tím, než voda napáchá škody.


INTERIÉROVÁ SIRÉNA

Houká při poplachu a tím upozorní zloděje i uživatele. Kromě toho může plnit funkci zvonku nebo signalizovat různé akce, jako je odchodové zpoždění.

VENKOVNÍ SIRÉNA

Hlasitě upozorní okolí o narušení objektu. Kryt sirény si můžete vybrat ve více provedeních, například v nerezu. Slouží také jako dobrý odrazující prvek proti zlodějům.


OVLÁDACÍ MODUL

JABLOTRON 100 nabízí více než jen střežení. Dokáže ovládat různé druhy zařízení nebo spotřebičů. Požadavek můžete zadat na dálku sami nebo si nastavíte automatickou akci.

DÁLKOVÝ OVLADAČ

Umožňuje dálkově zajišťovat a odjišťovat, ovládat různá zařízení a spotřebiče, ale i vyvolat tísňový poplach. Stejný ovladač navíc můžete použít pro více systémů od Jablotronu.

OVLÁDACÍ ČIP

Pro jednoduchou a bezpečnou identifikaci stačí uživateli pouhé přiložení čipu ke klávesnici. Každý člen domácnosti má svůj čip. Vy tak můžete sledovat, kdo a kdy ovládal systém.