Jak to začalo?

Jak to začalo?Začalo to elektronickým zařízením z Německa.

V roce 1992 se inspiroval zabezpečovacím elektronickým zařízením zakoupeným v Německu. Doslova jej "vykuchal" a sám přišel na to, jak funguje. Auta, která se v té době prodávala neměla téměř žádné elektronické zařízení. Dveře se otvíraly klíčem, okna se stahovala kličkou a ani autorádio nepatřilo ke standardu. Auta nebyla proti odcizení v podstatě nijak chráněna.

První montáže prováděl jen pro známé v garáži rodičů. Poptávka byla tak vysoká, že brzy založil firmu JP Auto a pronajal prostory na Bratislavské ulici.

Dílna zde pak úspěšně fungovala 20 let.

Většina z výše uvedeného dnes patří k základnímu vybavení nových vozidel a proto bylo třeba jít dál. Pro firmu JP Auto se stalo hlavní náplní zabezpečování objektů zabezpečovacími a kamerovými systémy, televizní a satelitní systémy, přístupové systémy, revize a tak dále. V roce 2012 přišel pan Zeman s návrhem přidat ke stávající činnosti prodej a montáže LED osvětlení a byla založena firma ELPRO profi s.r.o. 

Z dílny na Bratislavské ulici jsme udělali sklad a základnu pro naše techniky. Na zboží a materiál jsme pronajali ještě další prostory. Hlavní sídlo firmy a showroom máme na Vranovské 33


S navyšujícím se počtem zaměstnanců rozšiřujeme i prostory, abychom byli schopni uspokojit naše náročné zákazníky. 

Neinvestujeme téměř žádné peníze do reklamy, neboť zakázek, které získáváme na doporučení máme dostatek.

To je naše vizitka, ukazatel úspěchu, na což jsme patřičně hrdí.

Váš tým, ELPRO profi. 

Mapa našich zákazníků

Posíláme maximálně 1 měsíčně

Zaregistrujte se k odběru novinek a informací. Nespamujeme, newsletter vám pošleme maximálně 1 za měsíc.